Ukrižovanie
Prukner Štefan
#A003301Ukončenie aukcie: 25.01.2023 21:00
154414 | 500 € / | 23.01.2023 23:19 |
- Štefan Prukner sa narodil 28. 10. 1931 v Stratenej pri Rožňave.1951-56 študoval na VŠVU v Bratislave (prof. B. Hoffstädter a D. Milly). Venoval sa maľbe a grafike, pravidelne sa zúčastňoval výstav doma i v zahraničí.
1977
Rámované.
Olej na kartóne
50 x 34 cm