Poľovník v zime

Poľovník v zime

Zorkóczy Gyula

#A001667Ukončenie aukcie: 15.12.2021 21:00
470 €
470 €

  • Gyula Zorkóczy

sa narodil 1873 v Nagyrőce. Študoval na súkromnej kresliarkej škole B. Székelyho. Neskôr pôsobil ako učiteľ kreslenia. Od 1917 sa zúčastňuje výročných výstav v Műcsárnoku a Nemzeti Salone predovšetkým svojimi naturalistickými krajinomaľbami.

Rámované.
Olej na plátne
25 x 40 cm