Magická kompozícia

Magická kompozícia

Vychlopen Ivan

#A000460Ukončenie aukcie: 16.12.2020 21:00
950 €
950 €

  • Ivan Vychlopen

sa narodil 2. 5. 1941 v Novom Meste nad Váhom. 1960-66 študoval na VŠVU (prof. Matejka, Čemický). Od 1967 pôsobil ako odborný asistent na VŠVU. Ťažiskom jeho tvorby je komorná maľba, grafika, ilustrácia a tapiséria.

1974
Rámované.
Olej na plátne
80 x 100 cm