Kytica

Kytica

Schillerová Gabriela

#A001755Ukončenie aukcie: 19.01.2022 21:00

  • Gabriela Schillerová (Dimitrova)

sa narodila 30. marca 1924 v Novom Meste nad Váhom, zomrela 1993 v Bratislave. Študovala na Oddelení kreslenia a maľovania SVŠT v Bratislave (prof. Mudroch).

Okolo 1975
Rámované.
Olej na sololite
60 x 50 cnm