Krajina

Krajina

Prukner Štefan

#A003360Ukončenie aukcie: 08.02.2023 21:00
310 €

186780310 € / 06.02.2023 11:55
168843300 € / 04.02.2023 18:19
  • Štefan Prukner sa narodil 28. 10. 1931 v Stratenej pri Rožňave.1951-56 študoval na VŠVU v Bratislave (prof. B. Hoffstädter a D. Milly). Venoval sa maľbe a grafike, pravidelne sa zúčastňoval výstav doma i v zahraničí.
Okolo 1975
Rámované.
Olej na kartóne
18 x 24 cm