Kompozícia

Kompozícia

Prukner Štefan

#A004547Ukončenie aukcie: 22.11.2023 21:00

160918100 € / 19.11.2023 20:10
  • Štefan Prukner

sa narodil 28. 10. 1931 v Stratenej pri Rožňave.1951-56 študoval na VŠVU v Bratislave (prof. B. Hoffstädter a D. Milly). Venoval sa maľbe a grafike, pravidelne sa zúčastňoval výstav doma i v zahraničí.

Okolo 1975
Rámované.
Olej na kartóne
17 x 25 cm