Katedrála
Berkes Antal
#A003378Ukončenie aukcie: 08.03.2023 21:00
550 €
550 €
- Antal Berkes
sa narodil v Budapešti, zomrel tamtiež. 1889-1894 študoval na Vysokej škole výtvarných umení v Budapešti. Jeho diela sú v majetku Maďarskej národnej galérie.
Okolo 1935
Rámované.
Olej na plátne
40 x 50 cm