Hlava ženy

Hlava ženy

Schillerová Gabriela

#A003350Ukončenie aukcie: 08.02.2023 21:00

116770200 € / 08.02.2023 20:48
  • Gabriela Schillerová (Dimitrova)

sa narodila 30. marca 1924 v Novom Meste nad Váhom, zomrela 1993 v Bratislave. Študovala na Oddelení kreslenia a maľovania SVŠT v Bratislave (prof. Mudroch).

Okolo 1975
Rámované.
Olej na kartóne
33 x 28 cm