Alej

Alej

Paulovič Emil

#A002170Ukončenie aukcie: 20.04.2022 21:00
75 €
80 €

18416880 € / 16.04.2022 21:12
12232275 € / 15.04.2022 22:36
  • Emil Paulovič sa narodil 7. marca 1922 v Leopoldove. Najväčšiu časť života žil a tvoril v Bratislave a Trnave, v posledných rokoch sa usadil v Piešťanoch.
1981
Rámované. Na zadnej strane štítok s popisom diela.
Olej na kartóne
22 x 50 cm