Horiace bikiny

Horiace bikiny

Ondruš Igor


#001519
Predajná cena: 1 250 €
Vrátené
 
Horiace bikiny
Ja mám v živote veľa šťastia, väčšinou ani neviem v čom, ale niekedy mi je to úplne jasné. Aj mám dosť často sny o hovnách a sračkách, v ktorých sa brodím a som od nich celý zasratý. To vraj znamená, že budem mať šťastie. A ja ho kurva aj dosť často mám.  Mám niekedy pokokot šťastia. Je to signifikantné, že sa mi darí. Pre niečo ma Boh miluje.
Keď som bol vtedy dávno to leto náhodou s priateľmi na kúpalisku Rosnička v Dúbravke, hoci ja som ,,doma" na Zlatých Pieskoch, tak ma to tam najprv nejako nebavilo, plno normálnych, obyčajne pekných dievčat, žien v normálne obyčajných plavkách, nič výnimočné, rozvalený na tráve už som rozmýšlal nad autobusom smer Patrónka, a potom Kramáre ... keď tu mi v tej fádnosti tiel udreli do očí žiarivá oranžová farba so žltou, ako oheň, ako plamene, horiace bikiny a v nich rozkošne krásne hnedovlasé dievča s postavou Miss stredných škôl. Penis mi začal tuhnúť a vajcia sa variť na tvrdo. Tie plavky musel vyrobiť a predať jej sám Diabol, lebo nič viac sexy som v živote nevidel odeté na lone, zadku a prsiach nejakej ženskej bytosti. Čumel som na ňu ako na  božie zjavenie. Expanziu v plavkách som si prekryl uterákom. Ukladala sa spolu s ďalšími dievčatami na deky asi desať metrov odo mňa. Zavadila o mňa pohľadom a usmiala sa na mňa. Ježiši Kriste! ...
Musel som odtiaľ odísť, lebo mi premanentne stál kokot a nechcel som tam vyzerať ako debil. Ale ona  ma dobehla a oslovila ... ja som sa ospravedlňoval, že  ja sa na ňu v tých jej ,,horiacich" bikinách nemôžem pozerať, nič v zlom, ale ... smiala sa ... nahovoril som ju večer na kino ... súhlasila ... povedala, že plavky si na seba večer nedá ... ha-ha-ha  ... do piče. Absolvovali sme kino, krčmu, rozhovory jazýčkovú, ohmatávanie a pozval som ju na moju záhradu na Zlatých Pieskoch. Keď prišla a dala sa do tých plaviek, ,,horiacich bikín", tak som to už nevydržal, zmenil sa na zviera, hodil ju hneď tak na postel, iba jej vyhrnul horný diel a odhrnul dolný a vymrdal ju do ružova. Bola v siedmom nebi. Potom som ju v tých jej plavkách pretiahol v kuchyni, na povale, v pivnici, v búde, v skleníku, v malinách, v paradajkách, vo vode na jazere, na ostrove, v rákosí, celý zvyšok leta sme tak šukali, že som jej tie plavky zodral, už sa rozpadávali. Potom prišla jeseň, moja škola, jej škola, vášeň postupne zhasla, rozišli sme sa.
Vznik diela:
2021
Proveniencia:
Rámované.
Technika - materiál:
Olej na preglejke
Rozmery:
108 x 61 cm
Značenie:
na zadnej strane

Mám záujem

Kontaktný formulár