Zimná krajina

Zimná krajina

Mousson Viliam Euzéb

#A000917Ukončenie aukcie: 07.04.2021 21:00
790 €
790 €

  • Viliam Euzéb Mousson

sa narodil 29. 12. 1914 v Högyész. Študoval maliarstvo u svojho otca Jozefa Teodora Moussona a na Akadémii výtvarných umení vo Viedni. Absolvoval študijné cesty po Juhoslávii, Taliansku a Francúzsku. Vystavoval vo viacerých mestách na Slovensku a so Slovanskou galériou v Prahe.

Okolo 1970
Rámované.
Olej na sololite
39 x 40 cm