Zima

Zima

Lukáč Ľudovít

#A004011Ukončenie aukcie: 28.06.2023 21:01
380 €
380 €

149295380 € / 28.06.2023 15:01
  • Ľudovít Lukáč

sa narodil v Novej Bystrici. Po skončení stredoškolských štúdií sa usadil v Martine, kde súkromne študoval u Martina Benku a Miloša A. Bazovského. Vystavoval v Žiline (1977), Komárne, B. Bystrici a v Maďarsku (Miškolc, Eger, Salgotarján). Zúčastnil sa na spoločnej výstave kysuckých výtvarníkov Pozdrav (Bratislava, 1985). Pochovaný je v Martine.

1973
Rámované.
Olej na plátne
66 x 85 cm