Židovňa v Bratislave

Židovňa v Bratislave

Neznámy slovenský maliar

#A004417Ukončenie aukcie: 25.10.2023 21:00
125 €

154748125 € / 25.10.2023 20:42
115939115 € / 24.10.2023 16:02
154748105 € / 24.10.2023 14:16
115939100 € / 23.10.2023 20:29
1939
Rámované, paspartované pod sklom.
Akvarel na papieri
24 x 17 cm