Žena pri kŕmení sliepok

Žena pri kŕmení sliepok

Neogrády László

#A004665Ukončenie aukcie: 13.12.2023 21:20
50 €
177 €

121570177 € / 13.12.2023 21:11
168256167 € / 13.12.2023 21:09
121570157 € / 13.12.2023 21:00
168256147 € / 13.12.2023 20:59
121570137 € / 12.12.2023 10:07
144240127 € / 12.12.2023 00:03
192156117 € / 07.12.2023 16:22
149295107 € / 07.12.2023 16:09
19215682 € / 07.12.2023 15:55
14929577 € / 07.12.2023 15:28
16849352 € / 07.12.2023 15:11
19215650 € / 07.12.2023 14:10
  • László Neogrády

sa narodil 2. 4. 1896 v Budapešti, zomrel 27. 8. 1962 tamže. Bol synom zámeho a úspešného maliara Antala Neográdyho. 1922 mal výstavnú premiéru v budapeštianskom Mücsárnoku. Vynikol ako naturalistický portrétista a predovšetkým ako mimoriadne plodný krajiná Sústreďoval sa predovšetkým na efektné stránky maliarstva slnečného jasu.

Rámované.
Olej na kartóne
21 x 33 cm