Žena - Alegória

Žena - Alegória

Briestenská E.

#A004448Ukončenie aukcie: 08.11.2023 21:00
50 €
50 €

12740450 € / 06.11.2023 16:41
1990
Rámované.
Olej na kartóne
39 x 29 cm