Zátišie s jablkami a pohárom

Zátišie s jablkami a pohárom

Špitz Ernest

#A000739Ukončenie aukcie: 24.02.2021 21:00
350 €
350 €

131436350 € / 24.02.2021 20:49
  • Ernest Špitz

sa narodil 16. 7. 1927 v Trnave, zomrel 12. 11. 1960 v Prahe. 1948-1949 študoval na Akadémii výtvarných umení v Prahe (prof. Želibský), 1949-1953 na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave (prof. Ján Mudroch).

Okolo 1953
Rámované. Na zadnej strane pečiatka z pozostalostného konania.
Olej na plátne
27 x 39 cm