Zátišie

Zátišie

Kalmán Peter

#A001597Ukončenie aukcie: 08.12.2021 21:00
260 €

128055260 € / 08.12.2021 20:41
176220250 € / 08.12.2021 20:00
128055200 € / 08.12.2021 16:17
1975
Rámované.
Olej na plátne
70 x 70 cm