Zátišie
Kalmán Peter
#A001597Ukončenie aukcie: 08.12.2021 21:00
260 €
128055 | 260 € / | 08.12.2021 20:41 | |
176220 | 250 € / | 08.12.2021 20:00 | |
128055 | 200 € / | 08.12.2021 16:17 |
1975
Rámované.
Olej na plátne
70 x 70 cm