Zátišie - Kompozícia

Zátišie - Kompozícia

Neznámy slovenský maliar

#A003885Ukončenie aukcie: 31.05.2023 21:02
50 €
50 €

16958950 € / 27.05.2023 20:43
Okolo 1980
Rámované.
Olej na kartóne
47 x 35 cm