Za dedinou
Neznámy hornouhorský maliar
#A004096Ukončenie aukcie: 23.08.2023 21:00
80 €
80 €
129644 | 80 € / | 23.08.2023 16:51 |
Rámované.
Olej na plátne
30 x 40 cm