Z trojfarebnej série

Z trojfarebnej série

Moflárová Eva

#A002182Ukončenie aukcie: 20.04.2022 21:00
650 €
650 €

  • Eva Moflárová

sa narodila v Liptovskom Mikuláši. Vyštudovala maľbu na Fakulte umení- KVUaI TUKE a absolvovala doktorandské štúdium na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Je odbornou asistenkou- pedagogičkou na Fakulte umení TU v Košiciach. Vystavovala na Slovensku v Prahe, v Poľsku a Maďarsku. Od roku 2010 sa venuje okrem maľby aj plastike a konceptuálnemu objektu. Jej súčasná tvorba odráža záujem o figurálny motív v objekte, maľbe a kresbe a ich presahoch. Osobné zážitky- manipuláciou s materiálom, prostredníctvom výrazových prostriedkov línií a plôch- konceptualizuje a tzv. poeticky zovšeobecňuje do symbolického vizuálneho jazyka.

2002
Rámované.
Olej na plátne
80 x 90 cm
na zadnej strane