Vidiecka idyla

Vidiecka idyla

#A002254Ukončenie aukcie: 04.05.2022 21:00

145937500 € / 28.04.2022 21:18
Okolo 1850
Rámované.
Olej na plátne
40 x 45 cm (ovál)