V zime
Kollár Jozef
#A003580Ukončenie aukcie: 12.04.2023 21:15
380 €
760 €
131436 | 760 € / | 12.04.2023 21:06 | |
177717 | 740 € / | 12.04.2023 21:06 | |
131436 | 720 € / | 12.04.2023 21:02 | |
177717 | 620 € / | 12.04.2023 21:02 | |
131436 | 600 € / | 12.04.2023 21:01 | |
177717 | 560 € / | 12.04.2023 20:59 | |
131436 | 540 € / | 12.04.2023 20:58 | |
177717 | 490 € / | 12.04.2023 20:58 | |
131436 | 480 € / | 12.04.2023 20:54 | |
143386 | 430 € / | 12.04.2023 20:53 | |
177717 | 420 € / | 12.04.2023 20:52 | |
143386 | 410 € / | 07.04.2023 07:41 | |
144240 | 400 € / | 07.04.2023 00:59 | |
143386 | 390 € / | 06.04.2023 11:29 | |
177717 | 380 € / | 05.04.2023 20:28 |
- Jozef Kollár
sa narodil 3. 1899 v Banskej Štiavnici, zomrel 21. 10. 1982 v Banskej Štiavnici. 1914-18 vojak na rakúsko-uhorskej armády na rumunskom a talianskom fronte. Od 1919 študoval na súkromnej škole E. Halásza-Hradila v Košiciach, 1920-21 na Akadémii výtvarných umení v Mníchove (prof. Knier), 1922-29 na Vysokej škole výtvarných umení v Budapešti (prof. Rudnay). 1931 bol na študijnom pobyte v Taliansku. Od 1931 žil a tvoril v Banskej Štiavnici. 1935-36 pôsobil v Alexyho maliarskej kolónii v Piešťanoch.
1970
Rámované.
Olej na kartóne
70 x 40 cm