Tatranský motív

Tatranský motív

Šeliga Vojtech

#A000772Ukončenie aukcie: 10.03.2021 21:00
140 €
150 €

187878150 € / 09.03.2021 11:45
158519140 € / 13.02.2021 23:20
Okolo 1980
Rámované.
Olej na sololite
52 x 91 cm