Surrealistický prístav

Surrealistický prístav

Neznámy autor

#A003807Ukončenie aukcie: 17.05.2023 21:06

194097500 € / 17.05.2023 20:59
Okolo 1965
Rámované, paspartované pod sklom. Vpravo hore zberateľská značka Ernesta Zmetáka.
Akvarel na papieri
18 x 26 cm