Sladké snenie
Potoček Pavol
#A005173Ukončenie aukcie: 01.05.2024 21:00
750 €
750 €
- Pavol Potoček
sa narodil 27. 5. 1925 v Rumunsku. 1952-55 študoval na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave (prof. E. Lehotský). Pôsobil ako pedagóg na Strednej škole umeleckého priemyslu v Bratislave a na Priemyselnej škole grafickej tamže.
2001
Rámované. Pasparta. Autorský štítok.
Olej na kartóne
40 x 31 cm.