Ráno v horách

Ráno v horách

Oškvarek Jozef

#A004834Ukončenie aukcie: 21.02.2024 21:00

187878250 € / 15.02.2024 19:06
1992
Rámované. Autorský štítok. Overenie prof. Ľ. Petránsky.
Olej na kartóne
45 x 58 cm