Rabín
Neznámy ruský maliar
#A002103Ukončenie aukcie: 30.03.2022 21:05
184653 | 500 € / | 30.03.2022 20:56 |
Rámované.
Olej na plátne
40 x 50 cm
vpravo dole azbukou