Rabín

Rabín

Neznámy ruský maliar

#A002103Ukončenie aukcie: 30.03.2022 21:05

184653500 € / 30.03.2022 20:56
Rámované.
Olej na plátne
40 x 50 cm
vpravo dole azbukou