Pohľad na Kremnicu

Pohľad na Kremnicu

Schüle Gotthilf Friedrich

#A000524Ukončenie aukcie: 16.12.2020 21:00
260 €

177460260 € / 06.12.2020 09:46
178207250 € / 04.12.2020 09:44
1923
Rámované, pod sklom.
Akvarel na papieri
34 x 23 cm