Pohľad na Kremnicu
Schüle Gotthilf Friedrich
#A000524Ukončenie aukcie: 16.12.2020 21:00
260 €
177460 | 260 € / | 06.12.2020 09:46 | |
178207 | 250 € / | 04.12.2020 09:44 |
1923
Rámované, pod sklom.
Akvarel na papieri
34 x 23 cm