Pohľad na Hradčany

Pohľad na Hradčany

Budský Rudolf

#A000987Ukončenie aukcie: 21.04.2021 21:00
120 €
120 €

168843120 € / 16.04.2021 22:53
  • Rudolf Budský

sa narodil 6. 12. 1887 v Touškove pri Plzni, zomrel 16. 4. 1968. Maliar, grafik a ilustrátor.

Rámované, pod sklom.
Akvarel na papieri
48 x 59 cm