Pohľad na Hradčany
Budský Rudolf
#A000987Ukončenie aukcie: 21.04.2021 21:00
120 €
120 €
168843 | 120 € / | 16.04.2021 22:53 |
- Rudolf Budský
sa narodil 6. 12. 1887 v Touškove pri Plzni, zomrel 16. 4. 1968. Maliar, grafik a ilustrátor.
Rámované, pod sklom.
Akvarel na papieri
48 x 59 cm