Pohľad na Bratislavu

Pohľad na Bratislavu

Neznámy slovenský maliar

#A002485Ukončenie aukcie: 22.06.2022 21:00

168843100 € / 20.06.2022 20:20
Okolo 1950
Rámované, paspartované pod sklom.
Akvarel na papieri
36 x 46
vpravo dole nečitateľne