Pohľad na bratislavský hrad

Pohľad na bratislavský hrad

Zorn Solomon

#A001160Ukončenie aukcie: 02.06.2021 21:00
350 €
350 €

165609350 € / 02.06.2021 20:42
Rámované.
Olej na kartóne
40 x 51 cm