Ovocné zátišie
Szlávik D.
#A001253Ukončenie aukcie: 30.06.2021 21:00
350 €
350 €
Rámované v ozdobnom, remeselne vyrábanom ráme
Olej na plátne
68 x 55 cm
Značené vpravo dole