Ovocné zátišie

Ovocné zátišie

Szlávik D.

#A001253Ukončenie aukcie: 30.06.2021 21:00
350 €
350 €

Rámované v ozdobnom, remeselne vyrábanom ráme
Olej na plátne
68 x 55 cm
Značené vpravo dole