Oko

Oko

Fegl František

#A001316Ukončenie aukcie: 02.09.2021 21:00
450 €
450 €

150714450 € / 02.09.2021 20:44
1969
Rámované. Na zadnej strane oceňovacia nálepka n.p. DIELO
Olej na plátne
80 x 63 cm