Nočný prístav

Nočný prístav

Neznámy maliar

#A003313Ukončenie aukcie: 01.02.2023 21:15
215 €

119234215 € / 01.02.2023 21:08
168493165 € / 01.02.2023 21:04
119234155 € / 01.02.2023 20:59
168493115 € / 01.02.2023 20:54
119234105 € / 01.02.2023 20:50
168493100 € / 01.02.2023 20:29
Rámované.
Olej na plátne
31 x 41 cm