Nočný prístav
Neznámy maliar
#A003313Ukončenie aukcie: 01.02.2023 21:15
215 €
119234 | 215 € / | 01.02.2023 21:08 | |
168493 | 165 € / | 01.02.2023 21:04 | |
119234 | 155 € / | 01.02.2023 20:59 | |
168493 | 115 € / | 01.02.2023 20:54 | |
119234 | 105 € / | 01.02.2023 20:50 | |
168493 | 100 € / | 01.02.2023 20:29 |
Rámované.
Olej na plátne
31 x 41 cm