Na dedinskom dvore

Na dedinskom dvore

Németh Gyorgy

#A002581Ukončenie aukcie: 17.08.2022 21:00
871023
Prihodiť

177284250 € / 20.07.2022 12:55
Rámované.
Olej na plátne
49 x 57 cm
vpravo dole pod rámom