Mladík s fajkou

Mladík s fajkou

#A000865Ukončenie aukcie: 07.04.2021 21:00
310 €

197558310 € / 30.03.2021 23:46
187878300 € / 04.03.2021 15:50
Okolo 1800
Nerámované.
Olej na kartóne
77 x 61 cm