Mladík s fajkou
#A000865Ukončenie aukcie: 07.04.2021 21:00
310 €
197558 | 310 € / | 30.03.2021 23:46 | |
187878 | 300 € / | 04.03.2021 15:50 |
Okolo 1800
Nerámované.
Olej na kartóne
77 x 61 cm