Lienky

Lienky

Dúbravský Andrej

#A004389Ukončenie aukcie: 25.10.2023 21:00
570 €

166528570 € / 25.10.2023 20:46
152692550 € / 25.10.2023 10:46
129503530 € / 24.10.2023 21:06
152692510 € / 23.10.2023 07:24
143386500 € / 21.10.2023 23:09
152692470 € / 19.10.2023 09:42
143386460 € / 17.10.2023 20:18
162742450 € / 17.10.2023 07:35
143386440 € / 16.10.2023 20:12
162742390 € / 16.10.2023 19:41
143386380 € / 16.10.2023 19:16
162742370 € / 16.10.2023 17:51
143386350 € / 16.10.2023 17:02
162742340 € / 16.10.2023 16:52
143386330 € / 16.10.2023 16:51
162742320 € / 16.10.2023 15:11
166528300 € / 16.10.2023 14:21
  • Andrej Dúbravský
sa narodil 30.7. 1987. 2004 – 2008 študoval na škole umeleckého priemyslu Josefa Vydru, v odbore kameňosochárstva2008 – 2014 študoval na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Svoje štúdium absolvoval pod vedením prof. Ivana Csudaia a prof. Daniela Fischera. V roku 2011 sa umiestnil na druhom mieste v súťaži Maľba 2011, ktorú každoročne usporadúva Nadácia VÚB. V nasledujúcom roku sa mu podarilo umiestniť na prvom mieste. Jeho diela sú zastúpené v Slovenskej národnej galérií a v Galérií mesta Bratislavy.  Jeho diela boli zastúpené aj na výberových zahraničných prezentáciách: The Infidels, La Petite Mort Gallery, Ottawa, (2011); On The Threshold. Jiří Švestka Gallery, Berlín, (2011); The Amory Show, New York (2011); Not Quite Human, Launch F18 New York (2011); Volta Show, Jiří Švestka Gallery, Bazilej (2011).
2023
Nerámované, voľný dvojlist
Akvarel na papieri
25 x 20 cm (obrazová časť)
vpravo hore