Lienky
Dúbravský Andrej
#A004389Ukončenie aukcie: 25.10.2023 21:00
570 €
166528 | 570 € / | 25.10.2023 20:46 | |
152692 | 550 € / | 25.10.2023 10:46 | |
129503 | 530 € / | 24.10.2023 21:06 | |
152692 | 510 € / | 23.10.2023 07:24 | |
143386 | 500 € / | 21.10.2023 23:09 | |
152692 | 470 € / | 19.10.2023 09:42 | |
143386 | 460 € / | 17.10.2023 20:18 | |
162742 | 450 € / | 17.10.2023 07:35 | |
143386 | 440 € / | 16.10.2023 20:12 | |
162742 | 390 € / | 16.10.2023 19:41 | |
143386 | 380 € / | 16.10.2023 19:16 | |
162742 | 370 € / | 16.10.2023 17:51 | |
143386 | 350 € / | 16.10.2023 17:02 | |
162742 | 340 € / | 16.10.2023 16:52 | |
143386 | 330 € / | 16.10.2023 16:51 | |
162742 | 320 € / | 16.10.2023 15:11 | |
166528 | 300 € / | 16.10.2023 14:21 |
- Andrej Dúbravský
sa narodil 30.7. 1987. 2004 – 2008 študoval na škole umeleckého priemyslu Josefa Vydru, v odbore kameňosochárstva. 2008 – 2014 študoval na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Svoje štúdium absolvoval pod vedením prof. Ivana Csudaia a prof. Daniela Fischera. V roku 2011 sa umiestnil na druhom mieste v súťaži Maľba 2011, ktorú každoročne usporadúva Nadácia VÚB. V nasledujúcom roku sa mu podarilo umiestniť na prvom mieste. Jeho diela sú zastúpené v Slovenskej národnej galérií a v Galérií mesta Bratislavy. Jeho diela boli zastúpené aj na výberových zahraničných prezentáciách: The Infidels, La Petite Mort Gallery, Ottawa, (2011); On The Threshold. Jiří Švestka Gallery, Berlín, (2011); The Amory Show, New York (2011); Not Quite Human, Launch F18 New York (2011); Volta Show, Jiří Švestka Gallery, Bazilej (2011).
2023
Nerámované, voľný dvojlist
Akvarel na papieri
25 x 20 cm (obrazová časť)
vpravo hore