Lienka 2.

Lienka 2.

Dúbravský Andrej

#A003728Ukončenie aukcie: 03.05.2023 22:00
870 €

111980870 € / 03.05.2023 21:52
117155850 € / 03.05.2023 21:49
111980830 € / 03.05.2023 21:40
174376810 € / 03.05.2023 21:39
111980790 € / 03.05.2023 21:35
174376770 € / 03.05.2023 21:34
111980750 € / 03.05.2023 21:34
174376730 € / 03.05.2023 21:32
111980710 € / 03.05.2023 21:29
174376690 € / 03.05.2023 21:29
111980670 € / 03.05.2023 21:20
174376650 € / 03.05.2023 21:19
117155630 € / 03.05.2023 21:19
111980610 € / 03.05.2023 21:14
143386590 € / 03.05.2023 21:13
174376570 € / 03.05.2023 21:13
111980550 € / 03.05.2023 21:13
143386530 € / 03.05.2023 21:12
111980510 € / 03.05.2023 21:10
143386500 € / 03.05.2023 21:08
111980490 € / 03.05.2023 21:05
174376480 € / 03.05.2023 21:04
111980470 € / 03.05.2023 21:02
143386460 € / 03.05.2023 21:02
111980450 € / 03.05.2023 21:01
143386440 € / 03.05.2023 21:00
111980430 € / 03.05.2023 20:59
143386420 € / 03.05.2023 20:58
111980410 € / 03.05.2023 20:58
143386400 € / 03.05.2023 20:58
117155390 € / 03.05.2023 20:57
111980380 € / 03.05.2023 20:56
143386370 € / 03.05.2023 20:56
117155360 € / 03.05.2023 20:56
174376350 € / 03.05.2023 20:55
111980340 € / 03.05.2023 20:53
174376330 € / 03.05.2023 20:52
143386320 € / 03.05.2023 18:54
174376310 € / 03.05.2023 17:19
143386300 € / 26.04.2023 21:03
  • Andrej Dúbravský
sa narodil 30.7. 1987. 2004 – 2008 študoval na škole umeleckého priemyslu Josefa Vydru, v odbore kameňosochárstva2008 – 2014 študoval na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Svoje štúdium absolvoval pod vedením prof. Ivana Csudaia a prof. Daniela Fischera. V roku 2011 sa umiestnil na druhom mieste v súťaži Maľba 2011, ktorú každoročne usporadúva Nadácia VÚB. V nasledujúcom roku sa mu podarilo umiestniť na prvom mieste. Jeho diela sú zastúpené v Slovenskej národnej galérií a v Galérií mesta Bratislavy.  Jeho diela boli zastúpené aj na výberových zahraničných prezentáciách: The Infidels, La Petite Mort Gallery, Ottawa, (2011); On The Threshold. Jiří Švestka Gallery, Berlín, (2011); The Amory Show, New York (2011); Not Quite Human, Launch F18 New York (2011); Volta Show, Jiří Švestka Gallery, Bazilej (2011).
2022
Nerámované, voľný list
Akvarel na papieri
25 x 38 cm
vľavo hore na boku