Kytica I.

Kytica I.

Fridrichová Silvia

#A002251Ukončenie aukcie: 04.05.2022 21:00
180 €
180 €

  • Silvia Fridrichová ukončila vysokoškolské štúdium  na Pedagogickej fakulte v Nitre u profesora Jeleňáka. Vo svojej tvorbe sa venuje prevažne maľbe kvetín, doménou sú kvetinové zátišia. Stvárňuje prírodné zákutia, architektúru rôznych svetových historických miest.
1992
Rámované.
Olej na kartóne
50 x 25 cm