Krajina s riečkou

Krajina s riečkou

Broszka B.

#A000948Ukončenie aukcie: 21.04.2021 21:05
800 €
820 €

185984820 € / 21.04.2021 20:59
176220800 € / 10.04.2021 00:39
Rámované.
Olej na plátne
68 x 102 cm