Kopce a domce

Kopce a domce

Galvánek Peter

#A005021Ukončenie aukcie: 27.03.2024 21:00
380 €
430 €

192305430 € / 27.03.2024 20:42
164327420 € / 27.03.2024 16:59
168843380 € / 25.03.2024 09:12
  • Peter Galvánek

sa narodil v v Staškove. Po absolvovaní Strednej umelecko-priemyselnej školy v Bratislave študoval  výtvarné umenie v Gdańsku. V Poľsku strávil päť rokov. Dnes ako slobodný umelec žije a tvori v Senci. Vystavoval v Brne, Bratislave, Prievidzi, Prahe a v Senci

1993
Rámované.
Olej na hrubom kartóne
34 x 34 cm