Kompozícia

Kompozícia

Kotouček Juraj

#A001825Ukončenie aukcie: 09.02.2022 21:00
90 €
90 €

17746090 € / 07.02.2022 11:37
Okolo 1990
Rámované, paspartované pod sklom.
Akvarel na papieri
31 x 40 cm