Jesenná krajina

Jesenná krajina

Kopecký Jaroslav

#A002984Ukončenie aukcie: 23.11.2022 21:00

195643300 € / 20.11.2022 21:59
Okolo 1950
Rámované.
Olej na kartóne
47 x 63 cm