Jeseň - s dobytkom
Neogrády László
#A004667Ukončenie aukcie: 13.12.2023 21:55
545 €
121570 | 545 € / | 13.12.2023 21:45 | |
132446 | 525 € / | 13.12.2023 21:45 | |
121570 | 505 € / | 13.12.2023 21:44 | |
132446 | 495 € / | 13.12.2023 21:43 | |
121570 | 485 € / | 13.12.2023 21:35 | |
132446 | 475 € / | 13.12.2023 21:34 | |
121570 | 465 € / | 13.12.2023 21:25 | |
168256 | 455 € / | 13.12.2023 21:25 | |
121570 | 445 € / | 13.12.2023 21:24 | |
132446 | 435 € / | 13.12.2023 21:22 | |
121570 | 385 € / | 13.12.2023 21:17 | |
168256 | 375 € / | 13.12.2023 21:17 | |
121570 | 365 € / | 13.12.2023 21:10 | |
168256 | 355 € / | 13.12.2023 21:09 | |
121570 | 345 € / | 13.12.2023 21:00 | |
132446 | 335 € / | 13.12.2023 20:59 | |
121570 | 325 € / | 13.12.2023 20:27 | |
168493 | 315 € / | 13.12.2023 20:20 | |
121570 | 305 € / | 13.12.2023 20:15 | |
168493 | 295 € / | 13.12.2023 17:46 | |
121570 | 285 € / | 13.12.2023 15:55 | |
169553 | 275 € / | 12.12.2023 21:42 | |
121570 | 265 € / | 12.12.2023 10:06 | |
144240 | 255 € / | 12.12.2023 00:01 | |
132446 | 245 € / | 09.12.2023 19:29 | |
168493 | 235 € / | 07.12.2023 23:30 | |
192156 | 225 € / | 07.12.2023 16:21 | |
149295 | 215 € / | 07.12.2023 16:09 | |
192156 | 165 € / | 07.12.2023 15:55 | |
149295 | 155 € / | 07.12.2023 15:27 | |
168493 | 105 € / | 07.12.2023 15:11 | |
192156 | 100 € / | 07.12.2023 14:09 |
- László Neogrády
sa narodil 2. 4. 1896 v Budapešti, zomrel 27. 8. 1962 tamže. Bol synom zámeho a úspešného maliara Antala Neográdyho. 1922 mal výstavnú premiéru v budapeštianskom Mücsárnoku. Vynikol ako naturalistický portrétista a predovšetkým ako mimoriadne plodný krajiná Sústreďoval sa predovšetkým na efektné stránky maliarstva slnečného jasu.
Rámované.
Olej na lepenke
80 x 60 cm