Jeseň - s dobytkom

Jeseň - s dobytkom

Neogrády László

#A004667Ukončenie aukcie: 13.12.2023 21:55
545 €

121570545 € / 13.12.2023 21:45
132446525 € / 13.12.2023 21:45
121570505 € / 13.12.2023 21:44
132446495 € / 13.12.2023 21:43
121570485 € / 13.12.2023 21:35
132446475 € / 13.12.2023 21:34
121570465 € / 13.12.2023 21:25
168256455 € / 13.12.2023 21:25
121570445 € / 13.12.2023 21:24
132446435 € / 13.12.2023 21:22
121570385 € / 13.12.2023 21:17
168256375 € / 13.12.2023 21:17
121570365 € / 13.12.2023 21:10
168256355 € / 13.12.2023 21:09
121570345 € / 13.12.2023 21:00
132446335 € / 13.12.2023 20:59
121570325 € / 13.12.2023 20:27
168493315 € / 13.12.2023 20:20
121570305 € / 13.12.2023 20:15
168493295 € / 13.12.2023 17:46
121570285 € / 13.12.2023 15:55
169553275 € / 12.12.2023 21:42
121570265 € / 12.12.2023 10:06
144240255 € / 12.12.2023 00:01
132446245 € / 09.12.2023 19:29
168493235 € / 07.12.2023 23:30
192156225 € / 07.12.2023 16:21
149295215 € / 07.12.2023 16:09
192156165 € / 07.12.2023 15:55
149295155 € / 07.12.2023 15:27
168493105 € / 07.12.2023 15:11
192156100 € / 07.12.2023 14:09
  • László Neogrády

sa narodil 2. 4. 1896 v Budapešti, zomrel 27. 8. 1962 tamže. Bol synom zámeho a úspešného maliara Antala Neográdyho. 1922 mal výstavnú premiéru v budapeštianskom Mücsárnoku. Vynikol ako naturalistický portrétista a predovšetkým ako mimoriadne plodný krajiná Sústreďoval sa predovšetkým na efektné stránky maliarstva slnečného jasu.

Rámované.
Olej na lepenke
80 x 60 cm