Hrad Devín

Hrad Devín

Kolbašovský Andrej

#A004771Ukončenie aukcie: 07.02.2024 21:00
130 €
130 €

178523130 € / 06.02.2024 20:51
1971
Rámované.
Olej na kartóne
35 x 50 cm
na zadnej strane