Hrad Devín
Kolbašovský Andrej
#A004771Ukončenie aukcie: 07.02.2024 21:00
130 €
130 €
178523 | 130 € / | 06.02.2024 20:51 |
1971
Rámované.
Olej na kartóne
35 x 50 cm
na zadnej strane