Horská krajina s jazerom

Horská krajina s jazerom

Ambrušová M.

#A005108Ukončenie aukcie: 24.04.2024 21:00

Rámované v starožitnom ráme. Podľa maliara Hannsa Maurusa (1901 - 1942)
Olej na preglejke
73 x 87 cm