Hlava starého muža

Hlava starého muža

Neznámy hornouhorský maliar

#A000891Ukončenie aukcie: 24.03.2021 21:00
280 €
280 €

176220280 € / 12.03.2021 19:56
Rámované. Z výtvarnej pozostalosti Ernesta Zmetáka.
Olej na plátne
36 x 32 cm