Dotyk I. - III. (triptych)
Krivoš Juraj
#A000380Ukončenie aukcie: 04.11.2020 21:00
3 900 €
3 900 €
176220 | 3 900 € / | 22.10.2020 20:44 |
- Juraj Krivoš
sa narodil 1. 8. 1960 v Bratislave. Vyštudoval na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, odbor knižnej ilustrácie a grafiky u prof. Albína Brunovského. V jeho tvorbe dominuje maľba, koláž a grafika. Výstavoval nielen na Slovensku, ale aj v európskych či ázijských metropolách. Z mnohých spomeňme napríklad Londýn, Oxford, Helsinki, Bolognu, Jakartu a Ankaru. Zastúpený v zbierkach Slovenskej národnej galérie.
2003
Rámované. Na podráme popis diela autorovou rukou.
olej na plátne
66 x 244 cm