Divoké kone na puste
Viski János
#A001252Ukončenie aukcie: 30.06.2021 21:00
780 €
780 €
Rámované v ozdobnom, remeselne vyrábanom ráme.
Olej na plátne
60 x 80 cm
Značené vpravo dole