Dievča

Dievča

Špitz Ernest

#A003857Ukončenie aukcie: 31.05.2023 21:00
140 €
140 €

  • Ernest Špitz

sa narodil 16. 7. 1927 v Trnave, zomrel 12. 11. 1960 v Prahe. 1948-1949 študoval na Akadémii výtvarných umení v Prahe (prof. Želibský), 1949-1953 na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave (prof. Ján Mudroch).

1958
Rámované, paspartované pod sklom.
Akvarel na papieri
20 x 17 cm
vpravo hore